Novinky

Nejnovější trendy a novinky z oblasti pálených i solárních střešních tašek.

Střešní a solární tašky, spolu s fasádními krytinami procházejí neustálým vývojem a inovacemi. Zde budeme prezentovat některé z nejnovějších trendů a novinek v této oblasti. 

BorjaJet digital print

Představujeme BorjaJET – revoluční technologii laserového tisku střešní krytiny. S BorjaJET můžete oživit svou střechu nebo fasádu autentickými a přírodními barevnými strukturami, které dodají vašemu domovu originální a exkluzivní vzhled. Náš sofistikovaný proces tisku umožňuje vytvořit unikátní vzor či design a to vše s nejvyšší přesností a trvanlivostí.

Solární tašky

Tyto solární tašky jsou navržené tak, aby vypadaly jako střešní tašky a integrovaly se do střechy domu pro esteticky příjemný vzhled. Solar RED je řadu solárních tašek od společnosti Edilians v červené úpravě, lépe se sloučí s tradičními červenými střešními taškami, a tím lépe zapadnout do celkového vzhledu střechy.

Exkluzivní nabídka

Napište si o slevu

Exkluzivní nabídku střešních krytin od předních značek EDILIANS a TEJAS BORJA, které spojují eleganci, trvanlivost a odolnost proti povětrnostním vlivům. Naše služby zahrnují odborné poradenství, bezplatnou kalkulaci a technickou přípravu vašeho projektu. Díky našemu sortimentu pálených střešních tašek, které jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a nabízejí široké spektrum barev a stylů, vaše střecha získá jedinečný vzhled. Kontaktujte nás a využijte našich cenových zvýhodnění a služeb, aby vaše střecha byla nejen krásná, ale i funkční a trvanlivá.

Loading...