O nás

MÁME RÁDI KVALITU A RÁDI SPOLUPRACUJEME S LIDMI, KTERÉ ŘEMESLO JEŠTĚ BAVÍ

Vítejte na stránkách Střechy Francie s.r.o., kde každá střecha vypráví svůj příběh.

Naše cesta začala touhou dělat věci jinak a naplno uspokojovat potřeby našich zákazníků. Byl to zápal pro nevšední a originální řešení, který nás zavedl až do  Francie, kde jsme objevili kouzlo a tradici tamních střech. S partnerem EDILIANS, který si zakládá na prvotřídní kvalitě suroviny a precizním zpracováním, jsme našli společnou cestu ve spolupráci.

V roce 2016 jsme s hrdostí založili společnost Střechy Francie s.r.o. a od té doby se věnujeme prodeji exkluzivních střešních krytin a poskytování služeb systémových řešení pro střechy a fasády, které jsou nejen funkční, ale i esteticky působivé. Naším posláním je přinášet harmonii eleganci a vytvořit tak pocit domova.

Naše unikátnost spočívá v tom, že našim zákazníkům nabízíme nejen střešní krytiny, ale i individuální servis. Můžete si tak na svůj dům přenést atmosféru Provence, patinu starých usedlostí či moderní designové prvky, které jsou v České republice ojedinělé. Naše produkty jsou vybírány s láskou a pečlivostí, tak aby odrážely nejen  tradici, ale i současné trendy.

Co nás odlišuje od konkurence? Srdce a vášeň, kterou do naší práce vkládáme. Naši zákazníci získávají nejen kvalitní produkty, ale i komplexní technické poradenství a odbornou pomoc při výběru. Stojíme si za tím, že každý projekt je pro nás výzvou, kterou přistupujeme s maximálním nasazením a osobním přístupem.

Vyberte si Střechy Francie s.r.o. a nechte svůj domov vyprávět příběh, který bude inspirovat a odrážet vaši osobnost. Společně vytvoříme střechu, která bude nejen chránit, ale také fascinovat.

Loading...